Oferujemy szeroki zakres ubezpieczonych usług sprzątających dla klientów indywidualnych i biznesowych we Wrocławiu – od pomocy domowej po sprzątanie biur.

🏠 Sprzątanie domów i mieszkań

Dla indywidualnych klientów, świadczymy usługi w ramach „pomocy domowej”

🏢 Sprzątanie biur i kancelarii

Dla klientów, do których należą biura, kancelarie prawne, centra logistyczne, centra stomatologiczne, lokale usługowe, kliniki, biura budowy, sprzątamy na bieżąco. jesteśmy przeszkoleni z nakładania warstw polimerów, ściągania starych warstw z podłóg – jest to najczęściej spotykana forma zabezpieczenia podłóg w klinikach, centrach medycznych, szpitalach, urzędach, szkołach…

🌳Dbamy o Środowisko

Posiadamy doświadczenie w prowadzeniu prac na terenach zewnętrznych, takich jak czyszczenie kostki brukowej, plewienie czy sprzątanie chodników na terenach wspólnot i sołectw. Grabimy liście, a w czasie zimy zajmujemy się również odśnieżaniem.

🪟 Mycie Okien

Oferujemy mycie okien jednocześnie wewnątrz, jak i na zewnątrz, do wysokości 10 metrów bez konieczności użycia podnośnika.

🧹 Po budowie i remoncie

Posiadamy szerokie doświadczenie, oczyszczaliśmy takie pomieszczenia jak obiekt basenowy, salon samochodowy, centrum biznesowe, osiedle domków w zabudowie szeregowej oraz domy jednorodzinne. Byliśmy w mieszkaniu po pożarze.

⭐Inne

Efekty Naszej Pracy

Potrzebujesz sprzątania?

Skontaktuj się z nami!